panthersuniform.com

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Hell (2006) lektor pldodany: 02/05/2010

Gatunek:
Dramaty
Data Dodania:
02/05/2010
Wyświetleń:
2909
Komentarzy:
0
Opis: (krótkie streszczenie fabuły filmu):

Los sprzyjał 19-letniej Hell. Była piękna, inteligentna i tak bogata, że mogła spełnić każdą zachciankę w najdroższych butikach, co było największym marzeniem każdej dziewczyny w jej wieku. Całe dnie spędzała na tarasach najmodniejszych kawiarni, a noce w półmroku nocnych klubów, do których docierała luksusowymi sportowymi brykami swoich przyjaciół. Tak więc, jej niezwykle nudny żywot trwał do momentu, gdy spotkała swojego męskiego odpowiednika. Jemu także sprzyjał los ? kasa, świetny wygląd, inteligencja i taka mnogość sercowych podbojów, której mogła dorównać jedynie przeszłość Hell i ilość koni w silniku podrasowanego Porsche. Był przystojny, bogaty i zanudzony na śmierć. Oderwani od rzeczywistości, uwięzieni w złotych klatkach luksusu, odrzuceni przez pozbawionych uczuć rodziców, dopiero kiedy trafili na siebie zaczęli poznawać miłość w taki sposób, w jaki odczuwają to normalne nastolatki.


Hell (2006) lektor pldodany: 02/05/2010

KomentarzeOpinie użytkowników

  • Psot: Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz... (dawno temu :))

    KategorieFilmy / Seriale

    Użytkowników:18204 Online:12 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

    Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze panthersuniform.com. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis panthersuniform.com nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.